• slider1-bg
    Doskonałe okazje inwestycyjne dostępne dla każdego

Każdy zarejestrowany oraz pełnoletni użytkownik serwisu otrzyma dostęp do profesjonalnie zarządzanych projektów inwestycyjnych z branży nieruchomości, które będą poszukiwać kapitału inwestycyjnego od społeczności internautów.

Możesz stać się inwestorem, niezależnie od wolnego kapitału jaki posiadasz. Nawet 1000 zł pozwoli Ci się stać częścią projektów, które dzięki mechanizmowi jakie oferuje crowdfunding nieruchomości, stają się dostępne dla każdego.

Crowdfunding udziałowy, którego pochodną jest crowdfunding nieruchomości to coraz popularniejsze narzędzie, dzięki któremu wielu użytkowników internetu ma możliwość inwestowania online, w projekty biznesowe. Crowdfunding nieruchomości (ang. real estate crowdfunding) to głównie inwestycje w grunty, projekty deweloperskie oraz wspólny zakup lokali na wynajem. Pod każdą inwestycję zawiązywana będzie spółka celowa w której możesz być jednym z udziałowców. Inwestuj razem z innymi użytkownikami shareVestors.com i osiagaj profity z twojego wolnego kapitału. Inwestuj świadomie.


JESTEM ZAINTERESOWANY / LOGIN

Co jeszcze?

Dołącz do społeczności

Uzyskaj dostęp do najlepszych i zyskownych okazji inwestycyjnych

Więcej

Odkryj inwestycje grupowe

Przeglądaj ciekawe projekty i inwestuj w te, które spełniają twoje kryteria

Więcej

Zbuduj portfel inwestora

Zadbaj o swoją wolność finansową. Inwestuj już od 1000 PLN i licz zyski!

Więcej