• slider1-bg
    Teraz inwestycje w zyskowne projekty dostępne dla każdego, już od 1000 PLN

ShareVestors.com to rozwiązanie dedykowane takim projektom jak grupowe inwestycje w nieruchomości. Oferując Wam bezpłatne narzędzie oraz wprowadzając na Polski rynek nowatorskie rozwiązanie, jakim jest crowdfunding nieruchomości, sprawiamy, że teraz każdy może uczestniczyć w zyskownych projektach, które dotychczas były dostępne tylko dla niewielu.

Crowdfunding nieruchomości na shareVestors.com umożliwia każdemu zarejestrowanemu użytkownikowi partycypowanie w inwestycjach i zyskownych projektach, na które nie mógł sobie wcześniej pozwolić. Wolna kwota, rzędu nawet tysiąca złotych pozwoli Ci uczestniczyć w inwestycjach, które dotychczas pozostawały poza Twoim zasięgiem. Wykorzystując crowdfunding udziałowy, możesz nabywać udziały w spółkach celowych, które będą powoływane do realizacji każdego z projektów prezentowanych w tym serwisie.

Dbając o transparentność inwestycji oraz o bezpieczeństwo inwestorów dokładamy wszelkich starań aby jak najstaranniej zweryfikować projekty zgłaszane przez użytkowników shareVestors.com. W tym celu, w każdej celowo powołanej spółce znajdzie się reprezentant serwisu, który będzie dbał o interesy inwestorów.

Wypracowaliśmy szereg mechanizmów oraz procedur aby Wasze inwestycje były jak najpewniejsze.

W serwisie przewidujemy trzy rodzaje projektów, w które każdy zweryfikowany użytkownik będzie mógł inwestować:

  • Projekty gruntowe – inwestycje grupowe mające na celu zakup nieruchomości gruntowych. Spółki celowe tworzone pod te projekty będą zawiązywane w ramach umowy spółki przygotowanej przez naszych prawników i będą tworzone tylko w jednym celu - zakupu nieruchomości i jej przetrzymania przez okres kilku lat lub do chwili znalezienia kupca. Inwestycje raczej długoterminowe, głównie w grunty inwestycyjne oraz budowlane.
  • Projekty deweloperskie – te inwestycje będą polegały na grupowym finansowaniu budowy budynków mieszkalnych lub komercyjnych. Projekty realizowane będą przez spółki celowe powołane przez deweloperów budowlanych, którzy w zależności od posiadanych zasobów będą mieli możliwość rezerwacji udziałów w projekcie. Inwestycje średnioterminowe, głównie w budowę bloków mieszkalnych, osiedli bloków / domów jednorodzinnych oraz kupno, remont i sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowanych kamienic.
  • Projekty rentierskie – ten rodzaj projektów charakteryzuje się grupowym zakupem atrakcyjnie usytuowanych lokali z przeznaczeniem ich pod wynajem. Spółki celowe będą zarządzały majątkiem a zyski z wynajmu będą inwestowane w zakup nowych nieruchomości. Inwestycje długoterminowe, po okresie kilku lat przewidywane są dywidendy dla udziałowców.

JESTEM ZAINTERESOWANY / LOGIN

Co oferujemy

Dołącz do społeczności inwestorów

Uzyskaj dostęp do najlepszych okazji inwestycyjnych

Więcej

Odkryj inwestycje grupowe

Przeglądaj ciekawe projekty i inwestuj w te, które spełniają twoje kryteria

Więcej

Inwestuj z profesjonalistami

Lokuj kapitał w profesjonalnie zarządzane projekty inwestycyjne

Więcej

Zbuduj zyskowny portfel inwestora

Zadbaj o swoją wolność finansową. Inwestuj już od 1000 PLN

Więcej