Jak shareVestors.com działa?

Crowdfunding nieruchomości - razem inwestujemy w zyskowne projekty z branży nieruchomości


shareVestors.com jest serwisem dedykowanym dla inwestycji grupowych. Przez mechanizm, jakim jest crowdfunding udziałowy, użytkownicy tego serwisu mogą wspólnie inwestować w projekty z branży deweloperskiej.
Crowdfunding nieruchomości (ang. Real Estate Crowdfunding) to bardzo popularna forma lokowania kapitału, która sprawia, że udział w zyskownych projektach staje się dostępny dla każdego z nas. Inwestując razem w takie przedsięwzięcia jak np. wspólny zakup nieruchomości, jej remont i sprzedaż możemy osiągnąć większe korzyści niż np. trzymając wolny kapitał w banku. W serwisie dostępne są trzy typy projektów inwestycyjnych dostępnych dla użytkowników.

Pierwszy to projekty deweloperskie, które realizowane są przez profesjonalne i wyspecjalizowane podmioty z branży budowlanej. Inwestujemy w takie projekty jak finansowanie inwestycji budowlanych wszelkiego typu oraz kupno, remont i sprzedaż korzystnie zlokalizowanych  kamienic.

Drugi typ to inwestycje grupowe w projekty gruntowe. Projekty to wspólny zakup gruntów budowlanych, inwestycyjnych oraz rolnych.

Trzeci typ projektów to projekty rentierskie / dywidendowe - wspólnie inwestujemy w zakup grupy nieruchomości, mieszkań z przeznaczeniem ich na wynajem krótkoterminowy. Celujemy w niewielkie, atrakcyjnie zlokalizowane mieszkania w centrach Polskich miast.

Poniższa infografika powinna wam dokładnie wyjaśnić jak crowdfunding nieruchomości działa.