Nasz usługi

Pomagamy zdobyć kapitał. Wykorzystaj crowdfunding udziałowy!

Finansowanie inwestycji deweloperskich.

Przez mechanizm oraz możliwości jakie nam daje crowdfunding udziałowy, pozyskujemy inwestorów do projektów budowlanych. Zapraszamy deweloperów do współpracy i oferujemy pozyskanie kapitału inwestycyjnego od społeczności internautów. Taki kapitał jest tańszy, niż ten pozyskany z banków. Celujemy w projekty inwestycyjne, mające na celu zrealizowanie następujących, ale nie tylko, inwestycji:

  • budowa bloku mieszkalnego
  • budowa osiedla bloków
  • budowa domów wolnostojących
  • budowa domów w zabudowie szeregowej
  • zakup, remont i sprzedaż kamienic

Grupowe inwestycje w grunty

Wyszukujemy grunty, w które inwestorzy społeczności shareVestors.com mogą inwestować wolny kapitał. Skupiamy się na atrakcyjnie zlokalizowanych gruntach z potencjałem. Celujemy w grunty inwestycyjne, działki budowlane oraz grunty rolne z możliwością ich przekształcenia. Inwestycje grupowe w grunty są przedsięwzięciami długookresowymi.  


Wspólny zakup nieruchomości z przeznaczeniem na wynajem

Oferujemy możliwość ulokowania kapitału i nabycia udziałów w spółkach realizujących projekty zakupu grupy mieszkań w atrakcyjnych lokalizacjach Polskich miast z przeznaczeniem ich na wynajem krótkookresowy. Zyski spółek celowych przeznaczane są na powiększenie portfolio nieruchomości oraz na dywidendy dla udziałowców.

Wycena nieruchomości

Poprzez naszych partnerów biznesowych oferujemy usługę kompleksowej wyceny nieruchomości.
JESTEM ZAINTERESOWANY / LOGIN