Zostańmy partnerami

Rozwijaj crowdfunding nieruchomości

Dedykujemy shareVestors.com podmiotom działającym w branży budowlanej oraz finansowo - inwestycyjnej. Jeżeli uważasz, że crowdfunding nieruchomości jest dla ciebie to zapraszamy do współpracy. Ta forma finansowania może zapewnić finansowanie twojego projektu szybciej niż myślisz. Specjalizujemy się w finansowaniu projektów inwestycji deweloperskich, inwestycji w grunty oraz pozyskujemy inwestorów do projektów zakupu nieruchomości z przeznaczeniem ich na wynajem.

Nasi partnerzy:

   Crowdangels.pl - serwis dedykowany dla spółek poszukujących inwestorów oraz kapitału inwestycyjnego przez crowdfunding udziałowy.


   BogaczBartoszewicz.pl - prawnicy, którzy wiedzą jak zrobić crowdfunding udziałowy. Specjaliści w prawie nieruchomości.


  Estatenews.pl - portal informacyjny piszący o rynku nieruchomości. Najświeższe i najlepsze informacje z branży nieruchomości   


   BiznesPartner.com.pl - biuro rachunkowe, którego specjaliści wiedza jak rozliczyć crowdfunding nieruchomości. Swoją drogą to najlepsze biuro rachunkowe w Olsztynie.


   Pracownia-Finansowa.pl - spółka inwestycyjna. Domeną działalności są inwestycje w projekty deweloperskie oraz elektrownie wiatrowe.


   MzuriCFI.pl - spółka inwestycyjna inwestująca w mieszkania i renowację kamienic.