Nasz zespół

shareVestors.com tworzą ludzie, którzy wiedzą co to jest crowdfunding

  

Przemysław Róziecki
- teoretyk i praktyk crowdfundingu, inwestor i doradca inwestycyjny. Pomysłodawca i założyciel crowdangels.pl oraz sharevestors.com - pierwszych serwisów w kraju specjalizujących się w swoich branżach. Prywatnie podróżnik nastawiony na odkrywanie i poznawanie, pasjonat takich aktywności jak snowboard czy skoki z mostów.

  

Ireneusz Bogacz
- radca prawny z wieloletnim doświadczeniem, współwłaściciel w kancelarii Bogacz&Bartoszewicz. Praktyk crowdfundingu, doradzał i przeprowadził pierwszą w Polsce inkorporację spółki z o. o. zawiązanej przez wspólników oraz inwestorów, którzy spotkali się w wyniku kampanii crowdfundingu udziałowego.

  

Kamil Bartoszewicz
- radca prawny z wieloletnim doświadczeniem w nieruchomościach, guru shareVestors.com - to on przygotowuje inwestycje dostępne dla użytkowników serwisu.

  

Kamlesh Kumar Jangir - doświadczony Php Senior Developer. Wirtuoz klawiatury, biegły w rozwiązywaniu problemów, jakie stają na jego drodze. Każdą awarię systemu traktuje osobiście i nie odpuszcza dopóki się z nią nie upora. Na szczęście, rozwiązania które tworzy, są na tyle perfekcyjne, że pozwala mu to na odrobinę rozrywki.